ІНСПЕКТОР ПРАЦІ КАМ’ЯНКА-БУЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОТРИМАЛА СЛУЖБОВЕ ПОСВІДЧЕННЯ

Дата: 12.10.2018 11:27
Кількість переглядів: 658

Фото без опису11 жовтня 2018 року начальником Управління з питань праці ГУ Держпраці у Львівській області Григорієм Ніколайчуком було вручено службове посвідчення головному спеціалісту інспектору праці Кам’янка-Бузької міської ради Шереметі Руслані Ігорівні. Посада інспектора праці була впроваджена у зв’язку із делегуванням органам місцевого самоврядування повноважень із здійснення контролю у сфері зайнятості та оплати праці. Контрольні повноваження інспектора праці підтверджуються службовим посвідченням.

Інформацію щодо виданих посвідчень інспекторам праці органів місцевого самоврядування можна перевірити на сайті Держпраці у розділі “Здійснення державного контролю  за додержанням законодавства про працю” підрозділі – Інформація про службові посвідчення інспекторів праці органів місцевого самоврядування   або за телефоном (044) 288-10-00.

НАГАДУЄМО СУБ’ЄКТАМ ГОСПОДАРЮВАННЯ, ЩО:

-  ФАКТИЧНИЙ ДОПУСК ПРАЦІВНИКА ДО РОБОТИ БЕЗ ОФІЦІЙНОГО ПРАЦЕВЛАШУВАННЯ ТЯГНЕ ЗА СОБОЮ ШТРАФ У РОЗМІРІ 111 690 ГРИВЕНЬ ЗА КОЖНОГО НЕЛЕГАЛЬНО ПРАЦЮЮЧОГО;

- ЗА НЕДПУЩЕННЯ ІНСПЕКТОРА ПРАЦІ ДО ПЕРЕВІРКИ З ПИТАНЬ ВИКОРИСТАННЯ НЕЗАДЕКЛАРОВАНОЇ ПРАЦІ РОБОТОДАВЦЮ ЗАГРОЖУЄ ШТРАФ У РОЗМІРІ СТО МІНІМАЛЬНИХ ЗАРОБІТНІХ ПЛАТ;

- ЗА СТВОРЕННЯ ПЕРЕШКОД АБО НЕДПУЩЕННЯ ІНСПЕКТОРА ПРАЦІ ДО ПЕРЕВІРКИ З ПИТАНЬ ДОТРИМАННЯ НОРМ ТРУДОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА РОБОТОДАВЦЮ ЗАГРОЖУЄ ШТРАФ У РОЗМІРІ ТРЬОХ МІНІМАЛЬНИХ ЗАРОБІТНІХ ПЛАТ.

По наданню консультацій щодо трудового законодавства звертатись в Кам’янка-Бузьку міську раду до головного спеціаліста-інспектора праці Кам’янка-Бузької міської ради Шеремети Руслани Ігорівни або за тел. (03254) 5-15-16.

Фото без описуФото без описуФото без опису

 


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Як Ви оцінюєте роботу Кам'янка-Бузької міської ради ?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано