ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ

05 Лютого, 2024 р., 14:32
Заступницею начальника Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області Оксаною Солонинкою надано коментар-відповідь про те, що декларація складається із головної форми і дев'яти додатків: Ф1, Ф2, Ф3, Ф4, ЄСВ 1, ЄСВ 2, ЄСВ 3, МПЗ, КІК.
22 Січня, 2024 р., 10:17
Щодо встановлення мораторію на проведення податкових перевірок, у тому числі фактичних, у період дії воєнного стану
03 Січня, 2024 р., 15:07
Про проведення сеансу телефонного зв'язку «гаряча лінія»
20 Грудня, 2023 р., 12:39
Що ви втрачаєте, працюючи без укладення трудового договору?
13 Грудня, 2023 р., 17:08
Відповідно до ст. 35 Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів», п. 2 ст. 5 Закону України «Про аквакультуру» та наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 21 березня 2012 року № 141 «Про затвердження форми звітності 1А-риба (річна) «Виробництво продукції аквакультури за 20___ р.» (із змінами в частині строків надання звітності) та інструкції щодо її заповнення», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 9 квітня 2012 року за № 514/20827 та з метою забезпечення своєчасного отримання звітної інформації та її узагальнення, Державне агентство меліорації та рибного господарства України звертається до Вас з проханням щодо подання вказаної звітності за встановленою формою до 10 січня 2024 року суб’єктами аквакультури на території громади.
13 Грудня, 2023 р., 17:03
14 грудня 2023 року Головним управлінням ДПС у Львівській області буде проведено онлайн – семінар для платників податків Львівської області на тему: «Поновлення податкових перевірок: що зміниться?»
01 Грудня, 2023 р., 15:20
В який термін та які документи (оригінали чи копії) надає фізична особа – підприємець для проведення документальної перевірки (планової або позапланової)?
24 Листопада, 2023 р., 12:17
   Необхідні документи, щоб скористатись правом на нарахування податкової знижки, щодо суми коштів, сплачених за навчання. На це запитання заступницею начальника Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області Оксаною Солонинкою надано коментар-відповідь про те, що відповідно до ст. 166 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платник податку має право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року. Перелік витрат, дозволених до включення до податкової знижки, визначено у п. 166.3 ст. 166 ПКУ. До даного переліку включається сума коштів, сплачених платником податку на користь вітчизняних закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти для компенсації вартості здобуття відповідної освіти таким платником податку та/або членом його сім’ї першого ступеня споріднення та/або особи, над якою встановлено опіку чи піклування, або яку влаштовано до прийомної сім’ї, дитячого будинку сімейного типу, якщо такого платника податку призначено відповідно опікуном, піклувальником, прийомним батьком, прийомною матір’ю, батьком-вихователем, матір’ю-вихователькою (п.п. 166.3.3 п. 166.3 ст. 166 ПКУ). Підстави для нарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум відображаються платником податку у річній податковій декларації, яка подається по 31 грудня включно наступного за звітним податкового року (п.п. 166.1.2 п. 166.1 ст. 166 ПКУ). Згідно з п.п. 166.2.1 п. 166.2 ст. 166 ПКУ до податкової знижки включаються фактично здійснені протягом звітного податкового року платником податку витрати, підтверджені відповідними платіжними та розрахунковими документами, зокрема, квитанціями, фіскальними або товарними чеками, прибутковими касовими ордерами, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і особу, яка звертається за податковою знижкою (їх покупця (отримувача)), а також копіями договорів за їх наявності, в яких обов’язково повинно бути відображено вартість таких товарів (робіт, послуг) і строк оплати за такі товари (роботи, послуги). Копії зазначених у п.п. 166.2.1 п. 166.2 ст. 166 ПКУ документів (крім електронних розрахункових документів) надаються разом з податковою декларацією про майновий стан і доходи, а оригінали цих документів не надсилаються контролюючому органу, але підлягають зберіганню платником податку протягом строку давності, встановленого ПКУ (абзац перший п.п. 166.2.2 п. 166.2 ст. 166 ПКУ). Якщо відповідні витрати підтверджені електронним розрахунковим документом, платник податків зазначає в податковій декларації лише реквізити електронного розрахункового документа (абзац другий п.п. 166.2.2 п. 166.2 ст. 166 ПКУ). Для документального підтвердження витрат, що включаються до податкової знижки, контролюючий орган не має права вимагати від платника податку надання документів та/або їх копій, які містяться в автоматизованих інформаційних і довідкових системах, реєстрах, банках (базах) даних органів державної влади та/або органів місцевого самоврядування, інформація з яких безоплатно отримується контролюючими органами відповідно до ПКУ та міститься в інформаційних базах центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику (п.п. 166.2.3 п. 166.2 ст. 166 ПКУ). Суспільні відносини, що виникають у процесі реалізації конституційного права людини на освіту, прав та обов’язків фізичних і юридичних осіб, які беруть участь у реалізації цього права регулює Закон України від 05 вересня 2017 року № 2145-VIII «Про освіту» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 2145).
22 Листопада, 2023 р., 10:33
Алгоритм дій для подання через ЕК заяв за формами № 1ДР та № 5ДР?      На це запитання ГДІ Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області Русланою Браташ надано коментар-відповідь про те, що для подання через меню «ЕК для громадян» Електронного кабінету облікової картки фізичної особи – платника податків за формою № 1ДР (далі – Заява за ф. № 1ДР) та заяви про внесення змін до ДРФО за формою № 5ДР (далі – Заява за ф. № 5ДР) необхідно:
06 Листопада, 2023 р., 10:32
 Податківці надають практичну допомогу у реєстрації РРО чи ПРРО

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Як Ви оцінюєте роботу Кам'янка-Бузької міської ради ?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано