Оголошення ! 14 травня 2020 року о 14.00 год. відбудеться  засідання XXІХ  сесії Кам’янка-Бузької міської ради  VII демократичного скликання.      На сесію запрошуються: депутати всіх рівнів, керівники підприємств, установ, організацій, громадяни.

Дата: 14.04.2020 12:41
Кількість переглядів: 586

Фото без опису  14 травня 2020 року о 14.00 год. відбудеться  засідання XXІХ  сесії Кам’янка-Бузької міської ради  VII демократичного скликання.

     На сесію запрошуються: депутати всіх рівнів, керівники підприємств, установ, організацій, громадяни.

На порядок денний сесії виносяться такі питання:

 

 1. Про внесення змін до рішення сесії міської ради №25 від 17.12.2019 р. «Про місцевий бюджет Кам'янка-Бузької міської ради на 2020 рік».
 2. Про затвердження Програми запобігання поширенню на території Кам’янка-Бузької ОТГ гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 у на 2020 рік.
 3. Про затвердження розпоряджень міського голови та рішень виконавчого комітету.
 4. Про внесення змін в рішення Кам’янка-Бузької міської ради від 20.12.2018 року №6 «Про затвердження Програми утримання автомобільних доріг, організації та безпеки дорожнього рухуна  2019-2020 роки ».
 5. Про внесення змін до Програми охорони навколишнього природного  середовища Кам'янка-Бузької об’єднаної  територіальної  громади на 2020 рік, затвердженої рішенням Кам’янка-Бузької міської ради від 17.12.2019 р. № 5.
 6. Про внесення змін в рішення Кам’янка-Бузької міської ради від 17.12.2019 року №23 «Про затвердження Програми здійснення внесків Кам’янка-Бузькою міською радою до статутного капіталу КП «Кам’янкаводоканал» на 2020 рік.
 7. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, що надаються через/та Центр надання адміністративних послуг  Кам’янка-Бузької міської ради.
 8. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського  господарства.
 9. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва.
 10. Про  надання дозволу на розроблення технічної  документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (кадастровий номер земельної ділянки 4622183000:20:000:0166).
 11. Про дозвіл на розробку детального плану території для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)в с. Батятичі   по вул. Липниківська.
 12. Про висловлення позиції щодо передачі в оренду водного об’єкта.
 13. Про висловлення позиції щодо можливості надання дозволу на розроблення проек-ту відведення земельної ділянки для веденняособистого селянського господарства.
 14. Про висловлення позиції щодо можливості надання дозволу на розроблення проєк-ту відведення земельної ділянки для ведення садівництва.
 15. Про затвердження проєкту із землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку,  господарських будівель і споруд(присадибна ділянка).
 16. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.
 17. Про затвердження проекту відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії в м.Кам'янка-Бузька по вул. Героїв Небесної Сотні 12 «б».
 18. Про затвердження проекту відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії в м.Кам'янка-Бузька по вул. Героїв Небесної Сотні 29 «б».
 19. Про затвердження проекту відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії в м.Кам'янка-Бузька по вул. Героїв Небесної Сотні 49 «а».
 20. Про затвердження проекту відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії в м.Кам'янка-Бузька по вул. Львівська 120 «а» .
 21. Про затвердження проекту відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії в м.Кам'янка-Бузька по вул. Незалежності 20 «б».
 22. Про затвердження проекту відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії в с.Батятичі по вул. І.Франка 379 «б».
 23. Про затвердження проекту відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії в м.Кам'янка-Бузька по вул. Саксаганського 6 «б».
 24. Про затвердження проекту відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії в м.Кам'янка-Бузька по вул. Тютюнника 8 «а».
 25. Про затвердження проекту відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії в м.Кам'янка-Бузька по вул. Шевченка 11«а».
 26. Про затвердження проекту відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії в м.Кам'янка-Бузька по вул. Шопена 5 «а».
 27. Про затвердження проекту відведення земельної ділянки для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії в м.Кам'янка-Бузька по вул. Шевченка 74 «е».
 28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії в м.Кам'янка-Бузька по вул. Ю.Струмила 2 «а».
 29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти.
 30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на місцевості для обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
 31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки на місцевості для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, кадастровий номер - 4622110100:11:000:0216.
 33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, кадастровий номер - 4622183000:22:000:0081.
 34. Про уточнення площі земельної ділянки в с.Обидів по вул. Підлісна 15
 35. Про уточнення площі земельної ділянки в с.Ягідня по вул. Газова 8.
 36. Про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості в с.Забужжя по вул. Січових Стрільців 8 без згоди суміжного землекористувача.
 37. Про припинення права користування земельною ділянкою.
 38. Про внесення змін у рішення Кам’янка-Бузької міської ради  від 27.06.2019р. № 8 «Про встановлення місцевих  податків та зборів на 2020 рік»
 39. Різне.

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Як Ви оцінюєте роботу Кам'янка-Бузької міської ради ?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано