A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Кам’янка-Бузька об'єднана територіальна громада
Львівська область, Кам’янка-Бузький район

Оголошення !

Дата: 07.11.2019 18:10
Кількість переглядів: 69

    Кам’янка-Бузька міська рада розпочинає прийом заявок для  відбору кандидатів на отримання стипендій, одноразових грошових премій за видами спорту, одноразових грошових премій за досягнення спортсменами ОТГ спортивного звання відповідно до рішення Кам’янка-Бузької міської ради від 24 січня 2019 року №  9 «Про затвердження Положення про призначення стипендій та премій для провідних спортсменів Кам’янка-Бузької ОТГ».

Відповідно до цього Положення відбір кандидатів на отримання стипендій здійснюється рішенням Комісії за клопотанням закладу фізичної культури і спорту або громадської організації фізкультурно-спортивної спрямованості (на ім’я голови Кам’янка-Бузької міської ради).

До клопотання на отримання стипендії додаються:

-    копія протоколів офіційних змагань або витяг з протоколу;

-    копія паспорта громадянина України (або свідоцтва про народження – для осіб, віком до 14 років);

- копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті, або до паспорта яких внесені дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків).

Відбір кандидатів на отримання одноразових грошових премій за видами спорту здійснюється рішенням Комісії за клопотанням закладу фізичної культури і спорту або громадської організації фізкультурно-спортивної спрямованості (на ім’я голови Кам’янка-Бузької міської ради) із зазначенням спортсмена, виду спорту та спортивних досягнень протягом поточного року.

  До клопотання на отримання одноразової грошової премії за видами спорту додаються:

-    копія протоколів офіційних змагань або витяг з протоколу;

-    копія паспорта громадянина України (або свідоцтва про народження – для осіб, віком до 14 років);

-    копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті, або до паспорта яких внесені дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків).

    Відбір кандидатів на отримання одноразових грошових премій спортсменам ОТГ за присвоєння їм спортивного звання здійснюється рішенням Комісії за клопотанням закладу фізичної культури і спорту або громадської організації фізкультурно-спортивної спрямованості (на ім’я голови Кам’янка-Бузької міської ради).

     До клопотання на отримання премії за присвоєння спортсменам спортивного звання додаються:

-    копія паспорта громадянина України (або свідоцтва про народження – для осіб, віком до 14 років);

-    копія посвідчення спортивного звання з обох сторін;

-    копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті, або до паспорта яких внесені дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків).

Нагадуємо про умови призначення стипендій, одноразових грошових премій спортсменам за кожним видом спорту, одноразові грошові премії за присвоєння спортивного звання

Стипендії, одноразові грошові премії спортсменам за кожним видом спорту, одноразові грошові премії спортсменам за присвоєння їм спортивного звання призначаються спортсменам, які народились або проживання яких зареєстроване у населених пунктах Кам’янка-Бузької ОТГ.

 

Стипендія призначається за результатами виступів спортсменів ОТГ, які в попередньому році та в рік виплати стипендії представляють на змаганнях Кам’янка-Бузьку ОТГ та є учасниками офіційних міжнародних змагань з олімпійських, неолімпійських видів спорту та видів спорту системи «Інваспорт», а саме: Олімпійських, Юнацьких Олімпійських, Паралімпійських та Дефлімпійських ігор, Всесвітніх ігор, чемпіонатів, кубків Європи та світу, інших офіційних міжнародних змагань, призерам чемпіонатів та кубків України, переможцям офіційних змагань обласного рівня.

Згідно з цим Положенням протягом календарного року  призначаються щомісячні стипендії у розмірі 1000,0 грн. або 800,0 грн. на місяць кращим спортсменам.

Спортсмени відбираються рішенням Комісії з питань призначення стипендій та премій для провідних спортсменів, які проживають або зареєстровані на території Кам’янка-Бузької ОТГ(далі-Комісія).

Стипендії, одноразові грошові премії спортсменам за кожним видом спорту, одноразові грошові премії за присвоєння спортивного звання призначаються спортсменам, які відібрані рішенням Комісії.

Забезпечення дотримання вимог щодо висунення кандидатів та присудження стипендій та премій здійснюється Комісією, яка складається із голови комісії, заступника голови комісії, секретаря та членів комісії (представників громади, депутатів міської ради, представників відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Кам’янка-Бузької міської ради).

Одноразові грошові премії за видами спорту призначаються для кращого спортсмена у кожному виді спорту, які представлені у закладах фізичної культури і спорту або громадських організаціях фізкультурно-спортивної спрямованості всіх форм власності, які проводять заняття на території Кам’янка-Бузької ОТГ і зазначені у цьому Положенні.

Одноразові грошові премії за видами спорту призначаються в кінці календарного року на основі спортивних результатів за поточний рік у розмірі, який визначається рішенням Комісії з врахуванням коштів міського бюджету на зазначену мету, але не більше 1000 грн.

Нагородження одноразовими грошовими преміями спортсменів Кам’янка-Бузької ОТГ за присвоєння їм спортивного звання:

Кандидат в Майстри спорту України(КМСУ)  - 2000,0грн.;

Майстер спорту України (МСУ)  - 5000,0грн                          

Гросмейстер України (ГУ) - для шахів, шашок -  5000,0грн.;

Майстер спорту України міжнародного класу (МСУМК) -  10000,0грн;

Заслужений майстер спорту України (ЗМСУ) - 15000,0грн.

 

 

Важливо!

Прийом заявок відбуватиметься до 20 листопада 2019 року.

Заяву та весь пакет необхідних документів потрібно адресувати на ім’я Кам’янка-Бузького міського голови та подавати через відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту (вул. Незалежності, 20а). Контактна особа: головний спеціаліст Квасніцька Ірина Василівна, тел. 0977585899.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Як Ви оцінюєте роботу Кам'янка-Бузької міської ради ?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування