A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Кам’янка-Бузька об'єднана територіальна громада
Львівська область, Кам’янка-Бузький район

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кам’янка-Бузької міської ради

На території Кам’янка-Бузької ОТГ працює комунальне некомерційне підприємство Центр  первинної медико-санітарної допомоги» Кам’янка-Бузької міської ради, в якому функціонує 4 амбулаторії загальної практики сімейної медицини , 5 фельдшерсько-акушерських пунктів , обслуговуючи 18053 жителів громади.

УВАГА!

      Шановні мешканці Кам’янка-Бузької ОТГ та району, повідомляємо Вас, що з 02.10.2019 року на другому поверсі в приміщенні АЗПСМ м. Кам’янка-Бузька, вул.Шевченка,6, ведуться ремонтні роботи. В зв’язку з цим, частина медичного персоналу, тимчасово, веде прийом в кабінеті №16, вул.Шевченка,6, кабінеті№3, вул.Шевченка,33 та в приміщенні Кам’янка-Бузького районного лабораторного відділення Радехівського міжрайонного відділу ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України» вул.Шевченка,39(колишня Санепідемстанція).                                                                                                                                    Просимо вибачити за тимчасові незручності!      

09:15 10.10.2019

Безоплатні послуги Вашого лікаря!

    Сімейні лікарі, терапевти і педіатри, з якими було укладено декларацію, спостерігають за вашим станом здоров’я чи станом здоров’я вашої дитини, проводять профілактичні огляди, ставлять діагнози та лікують найбільш поширені хвороби, травми, отруєння. Супроводжують пацієнтів с хронічними захворюваннями, допомагають у виконанні медичних призначень. За потреби ваш лікар дає направлення до фахівця вторинної чи третинної допомоги, або буде консультуватись з ним щодо вашого лікування.

18:42 03.09.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Як Ви оцінюєте роботу Кам'янка-Бузької міської ради ?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування