A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Кам’янка-Бузька об'єднана територіальна громада
Львівська область, Кам’янка-Бузький район

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кам’янка-Бузької міської ради

На території Кам’янка-Бузької ОТГ працює комунальне некомерційне підприємство Центр  первинної медико-санітарної допомоги» Кам’янка-Бузької міської ради, в якому функціонує 4 амбулаторії загальної практики сімейної медицини , 5 фельдшерсько-акушерських пунктів , обслуговуючи 18053 жителів громади.

КНП «ЦПМСД» Кам’янка-Бузької міської ради інформує ...

     УВАГА! Адміністрація КНП «ЦПМСД» Кам’янка-Бузької міської ради доводить до відома громадян Кам’янка-Бузької ОТГ, що у АЗПСМ м. Кам’янка-Бузька прийнято на посаду лікарів загальної практики – сімейних лікарів: Волошин Марію Петрівну та Корбецьку Лесю Ярославівну.

14:37 10.12.2019

ВАЖЛИВО !!!

       В Україні уже є зареєстровані випадки дифтерії. Не будьте байдужими до свого здоров’я та здоров’я своїх дітей! Від дифтерії захистить вакцинація. За календарем діти отримують щеплення в 2,4,6,18 місяців, 6 років та 16 років.. Дорослі кожні 10 років. Для того щоб отримати щеплення від дифтерії потрібно звернутися до свого сімейного лікаря, лікаря терапевта або лікаря педіатра в «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кам’янка-Бузької міської ради». ВАКЦИНАЦІЯ БЕЗКОШТОВНА!!!

11:27 10.12.2019

УВАГА!!!

         Шановні мешканці Кам’янка-Бузької ОТГ з 15.11.2019р.  по 29.11.2019р.  у  КНП «ЦПМСД» Кам’янка-Бузької міської ради проводиться акція «Дні профілактики онкозахворювань статевої сфери у чоловіків».

17:02 20.11.2019

Щеплення від дифтерії

КОМУ НЕ МОЖНА РОБИТИ ЩЕПЛЕННЯ ВІД ДИФТЕРІЇ Протипоказань до щеплень дуже мало. Вакцинуватися від дифтерії потрібно майже усім та не забувати про ревакцинацію кожні 10 років. За світовими стандартами до протипоказань не відносяться легкі застуди з температурою до 38,5°C. Вакцинацію не роблять, якщо є високий ризик серйозної реакції, та при станах, коли імунна відповідь на введену вакцину не сформується. КОЛИ НЕ МОЖНА ВАКЦИНУВАТИСЯ ВІД ДИФТЕРІЇ? • Гостре захворювання, що супроводжується температурою, вищою за 38,5°C. • Серйозна алергічна реакція (анафілактичний шок) на попередню дозу вакцини чи відома алергічна реакція на один із компонентів вакцини (наприклад, на желатин, неоміцин, курячий білок тощо). • Захворювання і стани організму, при яких після введення вакцини імунітет може не сформуватися (наприклад, в умовах хімієтерапії в онкологічних хворих; при вживанні великих доз стероїдних гормонів; при вживанні ліків, що пригнічують імунітет; при СНІДі). • Проведення імуносупресивної терапії • Органічні прогресуючі захворювання нервової системи, епілепсія, епілептичний синдром із судомами не рідше, ніж 2 рази на місяць. У КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кам’янка-Бузької міської ради достатня кількість вакцини від дифтерії (АДП, АДП-м), тож якщо ви заключили декларацію з лікарем нашого закладу та не маєте ніяких протипоказань запрошуємо Вас провакцинуватися!

17:56 13.11.2019

УВАГА!

      Шановні мешканці Кам’янка-Бузької ОТГ та району, повідомляємо Вас, що з 02.10.2019 року на другому поверсі в приміщенні АЗПСМ м. Кам’янка-Бузька, вул.Шевченка,6, ведуться ремонтні роботи. В зв’язку з цим, частина медичного персоналу, тимчасово, веде прийом в кабінеті №16, вул.Шевченка,6, кабінеті№3, вул.Шевченка,33 та в приміщенні Кам’янка-Бузького районного лабораторного відділення Радехівського міжрайонного відділу ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України» вул.Шевченка,39(колишня Санепідемстанція).                                                                                                                                    Просимо вибачити за тимчасові незручності!      

09:15 10.10.2019

Безоплатні послуги Вашого лікаря!

    Сімейні лікарі, терапевти і педіатри, з якими було укладено декларацію, спостерігають за вашим станом здоров’я чи станом здоров’я вашої дитини, проводять профілактичні огляди, ставлять діагнози та лікують найбільш поширені хвороби, травми, отруєння. Супроводжують пацієнтів с хронічними захворюваннями, допомагають у виконанні медичних призначень. За потреби ваш лікар дає направлення до фахівця вторинної чи третинної допомоги, або буде консультуватись з ним щодо вашого лікування.

18:42 03.09.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Як Ви оцінюєте роботу Кам'янка-Бузької міської ради ?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування