A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Кам’янка-Бузька об'єднана територіальна громада
Львівська область, Кам’янка-Бузький район

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кам’янка-Бузької міської ради

На території Кам’янка-Бузької ОТГ працює комунальне некомерційне підприємство Центр  первинної медико-санітарної допомоги» Кам’янка-Бузької міської ради, в якому функціонує 4 амбулаторії загальної практики сімейної медицини , 5 фельдшерсько-акушерських пунктів , обслуговуючи 18053 жителів громади.

ОГОЛОШЕННЯ!!!

      Шановні мешканці Кам’янка-Бузької ОТГ раді Вам повідомити, що сьогодні 26.02.2020р. о 15.00 год. відбудеться урочисте відкриття КНП «ЦПМСД Кам’янка-Бузької міської ради» після проведеного капітального ремонту, який був здійснений у рамках реалізації обласного мікропроекту «Капітальний ремонт покрівлі та внутрішніх приміщень ЦПМСД  у м. Кам’янка-Бузька, вул. Шевченка, 6, Львівська область».

11:32 26.02.2020

ГРВІ. Лікуємося вдома чи йдемо до лікаря ?

    У школах карантин. Діти радіють. У групі в садочку ходить п'ятеро дітей. Мамочки в чаті пишуть про температуру під 40. Колеги на роботі кашляють. По телевізору казали про грип. І тут... Відчуваєте, що якось сил немає, в горлі першить, смужка на термометрі рухається в сторону 39. ?Що вже пора панікувати? Чи ще рано? Може піти до лікаря? Я прийду та прослухаю лекцію на тему "цежпростозастуда". А як буду сидіти вдома, а в мене може вже пневмонія, "легені горять"? Давайте розберемося. Є сенс відвідати лікаря навіть при "просто застуді". Ви отримаєте рекомендації, будете знати, що робити вдома.

14:06 10.02.2020

Направлення

       Звернення до лікаря-спеціаліста: за направленням чи без нього? Згідно з відповідним протоколом лікування, лікар первинної медичної допомоги оглядає пацієнта та призначає необхідні обстеження. Виходячи з результатів обстеження, сімейний лікар, терапевт та педіатр приймає рішення щодо лікування як гострих, так і хронічних станів пацієнта й дає направлення до профільних спеціалістів у разі необхідності.

15:53 21.01.2020

Що треба знати про поліомієліт !

     Поліомієліт – це гостре інфекційне захворювання, що уражує нервову систему і викликає повний параліч. Поліовірус поширюється від людини до людини через фекалії та слину, найчастіше - через брудні руки, заражену їжу та воду. Симптоми захворювання: висока температура, втома, головний біль, нудота, регидність шиї та біль у кінцівках. Найбільш сприйнятливі до вірусу поліомієліту діти у віці до 5 років. Саме тому важливе значення має своєчасна вакцинація. Близько 5% хворих помирають через порушення дихання при паралічі дихальної мускулатури. У одного з 200 хворих розвиваються деформації хребта і кінцівок, що стають причиною інвалідності. Інші небезпечні ускладнення поліомієліту – пневмонія, міокардит, важкі шлунково кишкові розлади з кровотечею, виразками, кишкова непрохідність. Поліомієліт невиліковний, але його можна попередити за допомогою вакцинації. Щеплення проти поліомієліту входять до календаря профілактичних щеплень: - вакцинація складається з трьох щеплень і проводиться дітям у віці 3, 4 і 5 місяців, перші 2 щеплення - з використанням інактивованої вакцини проти поліомієліту (ІПВ); - ревакцинація проводиться дітям у віці 18 місяців, 6 та 14 років з використанням оральної поліомієлітної вакцини (ОПВ). Крім того, з метою профілактики поліомієліту необхідно: - додержуватись правил особистої гігієни (миття рук); - свіжі овочі, фрукти, сухофрукти та зелень перед вживанням після миття під проточною водою ополоснути кип’яченою чи бутильованою водою. Шановні батьки! Терміново звертайтесь за медичною допомогою, якщо у дитини, раніше не вакцинованої проти поліомієліту, спостерігається висока температура, головний біль, біль у горлі, м’язах та кістках, нежить, блювота, раптове порушення ходи. Адміністрація КНП «ЦПМСД» Кам’янка-Бузької міської ради.

08:58 26.12.2019

КНП «ЦПМСД» Кам’янка-Бузької міської ради інформує ...

     УВАГА! Адміністрація КНП «ЦПМСД» Кам’янка-Бузької міської ради доводить до відома громадян Кам’янка-Бузької ОТГ, що у АЗПСМ м. Кам’янка-Бузька прийнято на посаду лікарів загальної практики – сімейних лікарів: Волошин Марію Петрівну та Корбецьку Лесю Ярославівну.

14:37 10.12.2019

ВАЖЛИВО !!!

       В Україні уже є зареєстровані випадки дифтерії. Не будьте байдужими до свого здоров’я та здоров’я своїх дітей! Від дифтерії захистить вакцинація. За календарем діти отримують щеплення в 2,4,6,18 місяців, 6 років та 16 років.. Дорослі кожні 10 років. Для того щоб отримати щеплення від дифтерії потрібно звернутися до свого сімейного лікаря, лікаря терапевта або лікаря педіатра в «Центр первинної медико-санітарної допомоги Кам’янка-Бузької міської ради». ВАКЦИНАЦІЯ БЕЗКОШТОВНА!!!

11:27 10.12.2019

УВАГА!!!

         Шановні мешканці Кам’янка-Бузької ОТГ з 15.11.2019р.  по 29.11.2019р.  у  КНП «ЦПМСД» Кам’янка-Бузької міської ради проводиться акція «Дні профілактики онкозахворювань статевої сфери у чоловіків».

17:02 20.11.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Як Ви оцінюєте роботу Кам'янка-Бузької міської ради ?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування