A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Кам’янка-Бузька об'єднана територіальна громада
Львівська область, Кам’янка-Бузький район

Інспектор праці

21.07.2020р. ПРАЦЮВАЛА РАЙОННА РОБОЧА ГРУПА З ЛЕГАЛІЗАЦІЇ ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ТА ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ

   21 липня 2020 року головним спеціалістом-юрисконсультом Кам’янка-Бузької міської ради у складі районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення Кам’янка-Бузької РДА спільно з представниками ПФУ, ГУ Держпраці у Львівській області  та управління соціального захисту РДА було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу для підприємців, які здійснюють свою діяльність на місцевому ринку. Підприємцям вкотре було наголошено на необхідності офіційного працевлаштування працівників, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та своєчасної, у повному обсязі оплати праці.

15:34 21.07.2020

Змінено розміри штрафів та процедуру їх накладення

     Законом України «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України» від 12.12.2019 № 378-ІХ, який набув чинності 02.02.2020, внесені зміни до статті 265 Кодексу законів про працю України (далі – КЗпП України). Ці зміни передбачають зміну підходу до процедури накладення фінансових санкцій та зміну їх розмірів.

16:40 10.02.2020

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ КАМ’ЯНКА-БУЗЬКОЇ ГРОМАДИ !!!

   Усіх бажаючих громадян, які хочуть бути у списку присяжних Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області, просимо звернутись до 25.10.2019 у Кам’янка-Бузьку міську раду за адресою: м. Кам’янка-Бузька, вул. Шевченка, 2 (перший поверх). При собі потрібно мати копію паспорта.

12:03 22.10.2019

Оголошення !

  З метою належного забезпечення реалізації делегованих повноважень у сфері здійснення контролю за додержанням законодавства про працю органами місцевого самоврядування, 25.10.2019 о 11:30 годині відбудеться семінар у приміщенні сесійної зали Кам’янка-Бузької міської ради з питань про затвердження нового Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, зміни до Порядку накладення штрафів за порушення законодавства про працю та зайнятість населення затверджені ПКМУ від 21.08.2019 №823, належного оформлення трудових відносин, відповідальності суб’єкта господарювання у разі допущення неформальних трудових відносин з працівником, переваг офіційного працевлаштування, як для працівника, так і для роботодавця, із залученням державного інспектора праці ГУ Держпраці у Львівській області, представника Кам’янка-Бузької районної філії Львівського обласного центру зайнятості та представника Кам’янка-Бузького відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян ГУ ПФУ у Львівській області.

12:02 22.10.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Як Ви оцінюєте роботу Кам'янка-Бузької міської ради ?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування